De advertentie Volvo XC90 crossover te koop bij opbod is verkocht en levert geen zoekresultaten op.
Soortgelijke advertenties
Verkocht
1/17
Beschrijving
Afmetingen:
4.95 m × 1.958 m × 1.739 m
Laadbak
Aanhangwagenkoppeling:
Motor
Vermogen:
88 PK (64.68 kW)
Brandstof:
benzine
Versnellingsbak
Type:
automaat
Cabine
Airconditioning:
Climate control:
Cruise control:
Navigatie:
Stoelverwarming:
Autoradio:
Cruise control (tempomaat):
Elektrische ramen:
Elektrische spiegels:
Achteruitkijkcamera:
Aanvullende uitrusting
Aandrijving op alle wielen:
Conditie
Conditie:
gebruikt
Technische inspectie geldig tot:
2024-11-30
Overige details
Kleur:
zwart
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Stenskott i vindruta.
INTERIOR:
Fläckar och märken förekommer.
Previous owners: 6
License number: NFK961
Manufacture month: kwiecień 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3180, 5300, 7389, 9429, 11366, 13321 och 15829 senast 2024-07
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 310 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
T8 AWD Twin Engine
2017
Electric/Petrol
Aktiv parkeringshjälp
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Head-up display
Kurvljus
LED-strålkastare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Nyckellöst startsystem
Park assist pilot
Rattvärme
Regnsensor
Teknikpaket Pro
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Volvo On Call
Öppningsbart panoramatak
360 kamera
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car